Дитячий табір оздоровлення та відпочинку «Бригантина»
ГАРАНТОВАНИЙ БЛОК МІСЦЬ
ЗАКРИТА ТА ЗЕЛЕНА ТЕРИТОРІЯ 
ОРГАНІЗОВАНИЙ ВИЇЗД ІЗ ПОКРОВСЬКА

Маршрут: Покровськ- ДОЛ "Бригантина" - Покровськ
Харчування:5-ти  разове
Днів: 14
Вік: від 8 до 17 років
Остання зміна: 15.08. – 28.08.20
Контакти:+38 050 975 04 73

У зв’язку з пандемією COVID 2019 Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Бригантина»разом із Всеукраїнської асоціацією таборів підготував Санітарно — гігієнічні рекомендації, які будуть виконуватися в нашому таборі впродовж оздоровчого сезону «Літо 2020». Якщо МОЗ, МінСоцПолітики та інші законодавчі органи розроблять та затвердять протоколи дій для таборів, наші плани роботи будуть змінені відповідно до них. Ознайомитися із нашими внутрішніми рекомендаціями ви можете за посиланням

https://drive.google.com/file/d/1tid75U41CzStJJ6tDMnbqf9hYIqJY2Js/view?usp=sharing

Дитячий табір «Бригантина» – це гарантія яскравого відпочинку. Різноманіття дозвілля, адекватні фізичні навантаження та професіональний медичний контроль – все це дозволяє дітям відновити природні сили організму, поповнити запаси внутрішньої енергії.

РОЗТАШУВАННЯ

Дитячий табір Бригантина знаходиться в унікальному екологічно чистому регіоні – Джарилгацькому заливі Чорного моря в межах відомого дитячого курорту міста Скадовськ. Цілюще повітря насичене озоном, йодом та соляними коктейлями моря. Цілющі грязі прибережної зони застосовуються для лікування захворювань опоно – рухового апарату, нервової системи, органів дихання, посилюють обмінні процеси, допомагають звільненню організму від радіонуклідів та токсинів. Сульфатний склад допомагає регенерації при шкірних захворювання, має протизапальну дію.

ХАРЧУВАННЯ

У таборі 5-ти разове харчування, яке здійснюється за допомогою роздаткової лінії з елементами вибору. Дитина може обирати із декількох перших страв, гарнірів, десертів і т.д. Всі порції формуються офіціантами, під контролем вожатих та вихователів. Це гарантує, що дитина зажди зможе найти те, що їй до смаку та уникнути алергенів. Щодня пропонується меню з необхідною кількістю м’ясних, рибних і молочних продуктів. Овочі і фрукти, які ми використовуємо, вирощені на місцевих полях і є екологічно чистими. У «Бригантині» розташована власна артезіанська свердловина глибиною більше 150 метрів, а це означає, що питний режим цілодобово забезпечений чистою мінеральною водою.

ПРОЖИВАННЯ

«Бригантина» — по-справжньому домашній табір. Його територія захищена і закрита від сторонніх. 

На території табору розташовано 4 корпуси. Кожен загін займає окремий поверх. Проживання здійснюється в 3-4 місних номерах, укомплектованих сучасними меблями: тумбочками, шафами, ліжками з ортопедичними матрацами, дзеркалом. На поверсі є хол для загонових заходів, зона релаксу, ігрова кімната (у молодших загонів), душ, туалет, кімната гігієни, камера зберігання. У душових цілодобово є гаряча вода, встановлено нову сантехніку та проведено ремонт. Вікна в корпусах захищені москітними сітками, які перешкоджають попаданню комах в дитячі кімнати. У всіх корпусах покоївками щодня проводиться вологе прибирання.

Всі діти об’єднуються в загони по віку, для створення атмосфери довіри і затишку. За кожним загоном закріплено три вожатих, що гарантує особливу увагу кожній дитині. Вони проживають на поверсі з дітьми, щоб контролювати безпеку і комфорт відпочиваючих. Всі двері корпусів закриваються на ключ, який є тільки у вожатих. Територія табору закрита від сторонніх. Охорону табору організовує приватна служба безпеки. Патрулювання здійснюється цілодобово двома охоронцями. Кожна кімната обладнана сучасною пожежною сігналізацією, на поверсі є два вогнегасники. Пожежний вихід не має замків, він зажди вільний для виходу у надзвичайних ситуаціях.

ІНФРАСТУКТУРА

На території табору розташовано клуб – кінотеатр, новий дискотечний майданчик з потужним аудіо та світловим обладнанням, бесідки для кожного загону, арт – майстерні. Спортивні майданчики представлені трьома футбольними полями – натуральна трава, штучна трава, пісок, волейбольним, баскетбольним, гандбольним полями, мотузковим парком та окремою зоною для стрільби з луку. На території табору знаходиться медпункт із окремим ізолятором на 8 місць, повністю укомплектований відповідно до нормативів Міністерства охорони здоров’я.

БАСЕЙН

Гордість табору — це напіволімпійський басейн довжиною 25 метрів. Він розділений на дві зони: дрібну (1м) і глибоку (1,7 м), для дітей різного віку. Також, біля басейну знаходяться ногомийка, душові кабінки та туалет.

Діти купаються під наглядом професійного спортінструктора і медпрацівника. На території навкруги басейну розміщена штучна трава, яка перешкоджає ковзанню і зменшує ризик падінь. Для комфорту дітей стоять лежаки і великі парасолі.

До сезону 2020 басейн отримав нові тіньові навіси для комофортного перебування дітей та ліжаки для відпочинку. 

У воді встановлені ворота для гри у водне поло. Різні кола, м’ячики і водний реквізит додає різноманіття під час купання. Кожну зміну проводяться змагання з плавання, ватерполо, ігри у воді і аквааеробіка. Для дітей, які не вміють плавати, проводяться додаткові знання та вправи з дошками для плавання, нарукавниками.

Так як, будь-який басейн потребує постійного догляду, очищення і фільтрації води, кожен день він чиститься за допомогою потужних фільтрів і самокерованого підводного пилососа. Вода обробляється без хлору, з допомогою спеціальних засобів. В таборі є власна мінілабораторія, де можна виміряти основні показники якості води. 

УНІКАЛЬНИЙ АКВАПАРК ТА ВЛАСНИЙ ПЛЯЖ

На території «Бригантини» розташовано обладнаний піщаний пляж всього в 20 метрах від корпусів, який оснащений тіньовими навісами та місцями для відпочинку. До оздоровчого сезону 2020 готуються альтанки з пуфами для повоноцінного релаксу біля моря. Також у прибрежній зоні розташовані душові, туалет, фонтанчик з питною водою, волейбольне та міні-футбольне поле, тренажери, алея вуличних ігор, смуга перешкод, хореографічний майданчик, альтанки для занять гурткової роботи.

У воді розміщений сучасний аквапарк, придбаний спеціально до оздоровчого сезону 2019, що складається більш ніж з 20 різних атракціонів, які допомагають зробити купання в морі більш захоплюючим і веселим. Акваторія купання огорожена захисною сіткою, що унеможливлює прникнення медуз та водоростей. Під час водних процедур діти перебувають під наглядом професійних спортінструктор і вожатих. На пляжі завжди знаходиться медпрацівник.

У нашій концепції роботи пляж — це «центр світу». Ми прагнемо зробити максимальним кількість часу, який діти проводять на пляжі, щоб посилити процес оздоровлення, мінімізувати час проведений в кімнатах і з мобільними телефонами. Саме тому, діти обов’язково щодня відвідують пляж. Для того, щоб вони не занудьгували, ми ретельно вибираємо цікаві ігрові форми, які реалізують професійні аніматори. Кожен день на пляжі проводяться два анімаційних заходи: ігри з різноманітним сучасним реквізитом, квести, турніри, творчі конкурси, танцювальні баттли.

АНІМАЦІЙНА ПРОГРАМА 2020

1 зміна — 01.07 – 14.07. «Бригантина ТВ: «Літній серіал» — кожен з нас стане учасником серіалу в реальному часі. Впродовж 14 серій на вас чекають незабутні емоції та враження. Станьте героєм цього серіалу та отримайте свого Оскара.

2 зміна — 16.07. – 29.07. «Startime» — зміна, яка зможе на всі 100%: розкрити ваші таланти в межах мюзиклу, вечері театралізованих жахливих історій, тематичній вечірці на басейні і масштабних івентах. Готуйтеся до масштабного фестивалю в таборі та традиційній участі у фестивалі Чорноморські ігри.

3 зміна – 31.07 – 13.08. «Wikiзміна». Кожен день буде присвячений цікавій статті з Вікіпедії, що дасть можливість розширити свій кругозір та дізнатись багато цікавого. А особливий спортивний проект «Час переможців» не дасть вам сумувати ні хвилини.

4 зміна –15.08. – 28.08. «Літній хайп». Традиційна зміна, яка збирає все найкраще з нашого літа, та дає можливість насолодитись унікальним кінцем літа в нашому таборі. Пляжний ігромарафон та Кавун – вечірки зможуть розмалювати серпень по-новому. Приєднуйся до нас, та заряджайся яскравими емоціями до нового навчального року.

Кожна зміна — тематична. Ми намагаємося урізноманітнити дозвілля пропонуючи різноманітні заходи: квести, ігри, тренінги, фестивалі, інтелектуальні змагання, мюзикли, пляжні анімації, спортивні командні змагання, танцювальні постановки та інше. Майже вся анімація є авторською, ретельно створеною креативною  групою Бригантини. До того ж ми постійно відвідуємо форуми та семінари, які дозволяють використовувати все краще, що є в Україні і за кордоном. Ми постійно в пошуку нових форматів і форм роботи.

«Бригантина» стала традиційним учасником благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри». У минулому році, саме наш табір відкривав даний фестиваль. У міру можливості ми запрошуємо в гості зірок, іменитих виконавців, професійних хореографів.

Для замовлення туру для Вашої дитини дзвонить :

+38050 975 04 73; +38050 975 04 72;  +38095 573  55 92

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *